Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Rooster: seizoen 2017-2018
Vrijdag 19 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 20 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Martijn van den Berg
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Raff van Vliet
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Glenn Weeda
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 22 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 23 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 24 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Sarah Hokse
Vrijdag 26 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 27 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Bas Oskam
Margot (bp) Quist
Mark Visser
Charlotte Struik
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00 Jeroen Dompeling
Pim Mullenders
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Liesbeth Kraaijveld
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Mitchell Quist
Rayvano Salhuteru
Maandag 29 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Daan van Zweden
Dinsdag 30 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 31 Januari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 22:00 Heidy van Haren
Vrijdag 02 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 03 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Julia Kuipers
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Toos den Oudsten
Tinie den Oudsten (bp)
Michael Vermeule
Geraldine van der Wolf (bp)
Raff van Vliet
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00 Rick van Laere
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Floor Bijkerk
Anita Vermeer (bp)
Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Mylene Vrooman
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Ingeborg Dompeling
Dorien Gorissen
Annika Johnsen
Fanny Waandels
Carola Zomer van Voorst
Maandag 05 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 06 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 07 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Chantal Kuiper
Vrijdag 09 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 10 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Mila Valk
Julia Kuipers
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Rinko Meerding
Thomas van Nierop
Geert Jan Hamstra
Patrick Fonseca
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Lars Noordam
Jacob Vink
Jasper Eigeman
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Wouter Bos
Tim Richters
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30
Maandag 12 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Maura Slooff
Dinsdag 13 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 14 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 22:00 Heidy van Haren
Vrijdag 16 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 17 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Sam van Merwijk
Justus Schipper
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Levi van den Dool
Charlotte Struik
Isabelle Zegers
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Bo van der Saag
Famke de Roos
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Liesbeth Kraaijveld
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 19 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 20 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00 Tim Mijderwijk
Woensdag 21 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Christiaan Trouborst
Vrijdag 23 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 24 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Martijn van den Berg
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Mark Asscheman
Daniël Griffioen
Mila Valk
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Gijs Verweij
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00 Mohammed Faouzi
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Willem Graafland
Tim Verbeek
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Maandag 26 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 27 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00 Tim Mijderwijk
Woensdag 28 Februari 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 22:00 Heidy van Haren
Zaterdag 03 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Sven Hornis
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Mark Asscheman
Daniël Griffioen
Mareen Kok
Maud Romijn
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Glenn Weeda
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30
Maandag 05 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 06 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 07 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Vrijdag 09 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 10 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Daniëlle Dekker
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Johan Roggeveen
Jesse Wiltink
Rik Rustenhoven
Patrick Fonseca
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Gijs Verweij
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Arne den Boon
Owen Fikenscher
Maandag 12 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Hans Keyer
Dinsdag 13 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 14 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Vrijdag 16 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Vrijdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 17 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Naomi Kortleven
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Bo van der Saag
Isabelle Zegers
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00 Famke de Roos
Mariel Drost
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Liesbeth Kraaijveld
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 19 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Daniël van der Burg
Dinsdag 20 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 21 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 24 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Naomi Kortleven
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Margot (bp) Quist
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Maandag 26 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 27 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 28 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 31 Maart 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30 Sven Hornis
Floor Hendrikse
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Geraldine van der Wolf (bp)
Daan Lodder
Jeroen Sarton
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00 Jeroen Dompeling
Pim Mullenders
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Anita Vermeer (bp)
Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30
Dinsdag 03 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00 Daan van Zweden
Woensdag 04 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00 Christiaan Trouborst
Zaterdag 07 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Jeroen den Hertog
Robert den Hertog
Benjamin Plasschaert
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Sybren Schotanus
Tim Verbeek
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30
Maandag 09 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 10 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00 Daan van Zweden
Woensdag 11 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 14 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Luuk Dane
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00 Ramon Windmeijer
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 16 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 17 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 18 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 21 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Mareen Kok
Maud Romijn
Amine Ahmadouche
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Liesbeth Kraaijveld
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00 Brian Groeneveld
Glenn Groeneveld
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Roy Dessing
Casper de Kruijf
Edwin van Straten
Micha Parera
Maandag 23 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 24 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 25 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 28 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Joelle Stoop
Carolien Noorlander
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Joshwin Aanen
Stijn de Willigen
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Roy Dessing
Menno de Hart
Casper de Kruijf
Michael Melkert
Edwin van Straten
Micha Parera
Maandag 30 April 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 01 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 02 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 05 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Wouter van Duijn (bp)
Jan van Eeden Petersman
Geert Jan Hamstra
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00 Alain Vacquier
Tim Willems
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Dimitri Mom
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Richard Vrolyk
Danielle van der Spek
Maandag 07 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 08 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 09 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 12 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Luuk Dane
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 14 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 15 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 16 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 19 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Margot (bp) Quist
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Liesbeth Kraaijveld
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Michael Melkert
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Dinsdag 22 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 23 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 26 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Joelle Stoop
Geraldine van der Wolf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Anita Vermeer (bp)
Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00 Wouter Bos
Tim Richters
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rob den Boon
Matthijs Vink
Jochem Zwanenburg
Maandag 28 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 29 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 30 Mei 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 02 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdag commissiekamerdienst 07:30 - 11:30
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Rinko Meerding
Thomas van Nierop
Jan Verhoeven
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdag commissiekamerdienst 11:00 - 15:00 Alain Vacquier
Tim Willems
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdag commissiekamerdienst 15:00 - 19:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30
Maandag 04 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 05 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 06 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Donderdag 07 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Donderdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Zaterdag 09 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Koos Rijlaarsdam (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Teus de Kruijf (bp)
Guus Vergeer (bp)
Annie Luk (bp)
Manon de Kruijf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Dionne Jansen (bp)
Sigrid van der Putten (bp)
Gert Bijl (bp)
Harry Knoop (bp)
Jouke de Heer (bp)
Maandag 11 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 12 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00 Marijn Brussel
Woensdag 13 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 16 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Minne van der Hooft (bp)
Miranda van Reede (bp)
Corne Verlaan (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00 Kayleigh van der Toorn
Zaterdagavond bar/keukendienst 15:30 - 19:30 Rick Begeer
Danielle van der Spek
Maandag 18 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Maandagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Dinsdag 19 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Dinsdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdag 20 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Woensdagmiddag bar/commissiekamerdienst 17:00 - 19:00
Woensdagavond bar/commissiekamerdienst 19:00 - 23:00
Zaterdag 23 Juni 2018
Naam Tijdstip Persoon/Team
Zaterdagochtend bar/keukendienst 07:45 - 12:00 Geraldine van der Wolf (bp)
Zaterdag keuken/bardienst 10:00 - 14:00
Zaterdagmiddag bar/keukendienst 12:00 - 16:00 Nona Martowidjoj (bp)
Hans Kamperman (bp)
Yvon van der Laan
Zaterdag keuken/bardienst 14:00 - 18:00